KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746499
nr 1274 6499
Herman Müller
(1840-1919), Sverige
Akvarell, Sjö med båtar. Signerad, daterad 1896, ca 33x47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:14:55
9/9 17:10:20
Herman Müller
Läs mer om Herman Müller